درباره ما

تصمیم گرفتیم که بستری فراهم کنیم تا در آن به صورت کاملا رایگان دانش خود را نشر و به اشتراک بگذاریم و همچنین زمینه ای باشد تا دیگران بتوانند محتوای آموزشی خود را به صورت کاملا رایگان به اشتراک بگذارند. ازینرو ایده یک گروه آموزشی جدیدی با نام و محیطی پویاتر و بهتر به ذهن ما رسید و سرانجام کار تاسیس گروه آموزشی سودوئر شد. در ادامه با ما بیشتر آشنا شوید .

مرتضی باشسیز

بنیانگذار و مدیر وبسایت

از سال ۸۷ در حال کار با سیستم عامل های لینوکسی و یونیکسی هستم. بین توزیع های لینوکسی بیشتر از همه با CEntOS و در سیستم عامل های یونیکسی با FreeBSD کار کرده‌ام. تخصصهای اصلی من در زمینه های Linux System Administration, DevOps, Cloud, VOIP, Stream Processing می‌باشد. در این وبسایت هم مدیریت سرور وبسایت و نگهداری از سیستم عامل و سرویس ها بر عهده من می‌باشد. بسیار بسیار خوشحال هستم که در کنار افراد حرفه‌ای‌تر از خودم به صورت داوطلبانه مشغول فعالیت هستم.

مجید غفورزاده

توسعه دهنده وبسایت - سئو

نزدیک 6 سال هست که کار توسعه وب و برنامه نویسی انجام میدم. علاقه زیادی به توسعه سیستم های وردپرسی دارم. کمی توی سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر تجربه دارم. علاقمند به یادگیری تکنولوژی ها و فریم ورک های جدید هستم. خوشحالم که یکی از اعضای تیم خوب سودوئر هستم.

عارف احمدی عراقی

طراح محصول

یک دیزاینر ساکن زمین هستم که به محصولات زیادی برای بهتر شدن کمک کردم. به دیزاین سیستم‌ها علاقه دارم و در وقت‌های بیکاری، نقاشی دیجیتال میکشم.